Новини » Події

У зв’язку із забрудненням Росі водопостачання на Київщині припинять з ночі проти понеділка

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Білоцерківського району Київської області ухвалила рішення про припинення роботи водозабору з 23:00 9 червня.

Про таке рішення у зв’язку із забрудненням річки Рось у Вінницькій обл. повідомив голова Держслужби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін. 

У ДСНС зазначили, що запасу води для м.Біла Церква вистачить на одну добу. За необхідності, у регіоні буде здійснюватися підвіз води, заявив Чечоткін. 

«Відповідними службами відібрано проби води зі ставка та р.Рось. Результати хімікобіологічного аналізу на вміст хімічних речовин у воді будуть 10 червня», – повідомив глава ДержНС. 

Він додав, що ситуація із забрудненням водойм гербіцидами та стимуляторами росту для сільгоспрослин перебуває на контролі у місцевих органів виконавчої влади та ДСНС України.

«Громадянам рекомендовано утриматись від купання, вилову риби та випоювання худоби в акваторії р. Рось», – заявив Чечоткін.

Як повідомлялося: У селі Збаржівка Погребищенського району Вінницької області автомобіль з інсектицидами перекинувся в притоку річки Рось, внаслідок чого може бути забруднено річку.

Loading...