live

Генпрокуратура поновила розслідування проти Іванющенка

Юрій Іванющенко відомий кримінальний авторитет на прізвисько "Юра Єнакіївський"

Генеральна прокуратура України скасувала закриття справ щодо екс-регіонала з оточення Віктора Януковича Юрія Іванющенка.

Про це «Українській правді» повідомило джерело у правоохоронних органах.

За даними співрозмовника видання, усі деталі щодо скасування закриття справ по Іванющенку стануть відомі у понеділок, 10 червня. 

Раніше Іванющенка підозрювали за двома епізодами.

Перший з них стосувався розтрати грошей, які виділили у рамках «кіотського протоколу» (міжнародна угода про обмеження викидів в атмосферу парникових газів) на утеплення об’єктів соціальної сфери на Луганщині.

У грудні 2014 року Іванющенкові повідомили про підозру за ч.3 ст. 368-2, ч.3 ст.27, ч.5 ст.191 ККУ за фактом одержання неправомірної вигоди майнового характеру в особливо великому розмірі (618 млн грн) і заволодіння коштами державного бюджету в особливо великому розмірі за попередньою змовою групи осіб.

Проте, у 2015-2016 роках суди всіх інстанцій підтвердили те, що ТОВ «Карпатибудінвест» належно виконав роботи. На початку квітня 2019 року Київський апеляційний суд зобов’язав прокурорів зняти підозру з Іванющенка через відсутність складу злочину.

Другий епізод стосується заволодіння часткою в статутному фонді ТОВ «Промринок» (ринок «7-й кілометр» в Одесі). У вересні 2016 року Іванющенкові повідомили про підозру за ч.3 ст.27, ч.2 ст.28, ч.3 ст.189, ч.3 ст.27, ч.3 ст.358. Вони стосувались організації вимагання частки в ТОВ «Промринок» у його засновників і за фактом організації підробки офіційного протоколу загальних зборів учасників ТОВ, на підставі якого ринок перейшов у власність Іванющенка.

У 2007 році Юрій Іванющенко став народний депутатом «Партії Регонів». Він, нібито, є відомим кримінальним авторитетом на прізвисько «Юра Єнакіївський».Loading...
Loading...
Loading...