Новини » Суспільство

Алкогольний фальсифікат із «ЛНР» контрабандою постачають до ЄС

Алкогольний фальсифікат із «ЛНР» контрабандою постачають до ЄС

На території так званої «ЛНР» масштабно виробляється фальсифікованої алкогольної продукції дуже низької якості, яку через Росію та Білорусь постачають до країн Євросоюзу.

Про це повідомляє «Белорусский партизан».

За даними видання, про цю контрабанду знає ФСБ Росії, яке «не тільки перешкоджає кримінальним групам здійснювати свою діяльність, але навпаки її курирує».

«Підозрюють, що в Білорусі ці поставки теж мають своїх покровителів серед правоохоронних, митних та прикордонних органів», – йдеться у статті.

З підприємства «Луганова» в Луганську алкогольний фальсифікат відправляється вантажівками до російського Смоленська через неконтрольовану Україною ділянку кордону, де товар оформлюють як продукт російського виробництва і надають йому відповідний сертифікат.

На території РФ фальсифікований алкоголь продають китайській фірмі-посереднику «CRYSTAL-C Investment Limited». Але відправляють його не в Китай, а через територію Білорусі до Литви на логістичний склад у м. Тракай.

«Там контрабанда потрапляє на склади офшорної компанії «LARKDALE CONSTRUCTION LLP».

З Литви контрафакт відправляють до Великої Британії, уникнувши виплати митних податків та зборів. Там він реалізується роздрібними партіями через місцевих бізнесменів, британських громадн Ніла Сміта і Джонатана Вейла», – йдеться у розслідуванні.Loading...