Новини » Політика 8 червня, 2019, 5:52
Весна без «посадок»: Зеленського спіймали на голослівності

Фраза «прийде весна – саджати будемо» була подана з гумором, оскільки є зрозумілим, що за два тижні президентської влади когось посадити у в’язницю не можна.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив представник Президента Володимира Зеленського в уряді Андрій Герус.

Відповідаючи на запитання гостей студії, чому весна минула без «посадок», які під час передвиборчої кампанії обіцяв тоді ще кандидат на президентський пост Володимир Зеленський, Андрій Герус уточнив, що це було сказано з гумором.

«Що ж до «посадок», я думаю, що точна фраза була, що «прийде весна – саджати будемо». Вона була з певним гумором подана, оскільки ми розуміємо, що за два тижні президентської влади когось посадити у в’язницю не можна, тому що Президент не оголошує вироки та не приймає такі рішення», – зазначив Андрій Герус.

Представник Президента в уряді додав, що відбулися відповідні наради із керівниками НАБУ, САП та СБУ.

«Їм дали певний строк для того, щоб вони продемонстрували свою результативність у вигляді конкретних рішень, конкретних підозр і, сподіваємося у найближчому майбутньому, – стосовно конкретних судових вироків», – сказав Андрій Герус.

Нагадаємо, 6 червня народні депутати ухвалили у другому читанні законопроєкт про Тимчасові слідчі комісії, в якому зокрема передбачені положення щодо запровадження процедури імпічменту Президента.

Того ж дня парламентарі провалили відставку та звільнення міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, а також не підтримала постанову про звільнення міністра оборони України Степана Полторака та про звільнення голови СБУ Василя Грицака.

Народні депутати відмовилися включати до порядку денного президентський законопроєкт про покарання за незаконне збагачення. Як повідомляли, 4 червня народні депутати відмовилися включати до порядку денного президентський законопроект про імпічмент.

7 червня Президент Володимир Зеленський подякував Верховній Раді за те, що своє бездіяльністю вона доводить, що його рішення розпустити парламент було правильним.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 12:11 :49