Новини » Політика 8 червня, 2019, 15:05
Україна зможе вступити до ЄС у 2025-2027 році, – Парубій
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua

Голови парламентів України, Литви та Польщі задекларували у резолюції Міжпарламентської асамблеї терміни вступу України до Європейського союзу.

Про це заявив голова Верховної ради Андрій Парубій на брифінгу, передає РБК-Україна.

За словами глави Верховної ради, Україна має великий шанс вступити до Європейського союзу у 2025-2027 році.

«Ключовий документ, який був нами півгодини тому підписаний – це наша спільна резолюція і наш план дій на наступний період. Для нас було дуже важливо, що серед того плану дій ми узгодили, що будемо дотримуватись стратегії «2025-2027». Це стратегія плану на шляху України до ЄС. Ми визначили, що в цей період це і є вікно можливостей для вступу України в Євросоюз… і спільно розробили стратегію, які кроки ми маємо зробити, щоб ми змогли вийти на кінцеве і кінцеве рішення», – заявив Парубій.

Так, голова Верховної ради підписав резолюцію за підсумками проведення X сесії Міжпарламентської асамблеї Україна-Литва-Польща.

«Ми спільно визначили, що цей період ми бачимо як період великих шансів для України на шляху до ЄС. Адже у 2025 році буде головувати Польща, а з 2025-го по 2027 рік буде головувати Литва», – додав Парубій.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Брюсселя заявив, що курс на набуття повноправного членства в Європейському союзі і НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 04:06 :22