Новини » Політика 8 червня, 2019, 6:10
Студентів Гарварду не телепортують: нова команда не має кадрового потенціалу, – Михальчишин
ZIK
ZIK

У команди Президента Володимира Зеленського немає кадрового потенціалу для вирішення державних питань. Вони плекають ілюзії, що в парламент телепортують випускників Прінстона, Оксфорда чи Кембріджа.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK розповів політик, експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин.

Політик впевнений у тому, що в Україні, Ізраїлі, Бразилії чи Анголі дурнів не так багато, але вони надзвичано грамонто розставлені: в парламенті, уряді, міністерствах, тому таке враження, що їх так багато і вони всім керують.

«Тут ми підходимо до глобальної проблеми кадрової політики. От нова команда для нас є загадкою не тому, що вони такі геніальні в плані політтехнологій, а насправді стоїть питання глобального порядку. У них немає кадрового потенціалу, який необхідний для адекватного вирішення питань, які стоять перед країною», – вважає пан Михальчишин.

Він зауважив, якщо представники Зеленського вважають, що теперішній парламент поганий, то не треба плекати ілюзій, що через півтора місяця у парламент телепортують випускників Прінстона, Оксфорда чи Кембріджа.

«Ви отримаєте такий самий набір потвор, мерзотників, негідників, некомпетентних людей, які будуть саботувати, лобіювати свої інтереси та займатись самопіаром. Що ви робитимете тоді – це велика загадка. До цього треба бути готовим і сказати чесно, що країна стоїть перед глобальним кадровим голодом, і тут треба враховувати кожну світлу голову на плечах, а не показували, що хтось розумніший, а інші дурніші», – переконаний пан Михальчишин.

Водночас представник Президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус прокоментував, що не має ніяких ілюзій і невиправданих сподівань.

«Відбудуться вибори, і я вірю, що з новим парламентом, можливо, буде непросто, але точно краще, аніж з діючим, в силу того, що він не приймає рішень», – сказав пан Герус.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав Указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

24 травня в Україні почалася виборча кампанія позачергових виборів до Верховної Ради.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 11:37 :01