Новини » Політика 8 червня, 2019, 8:01
Підстави для розпуску ВР таки є, – Безсмертний пояснив, де стався збій

Підстави для розпуску парламенту таки є. Але щоб не було дискусій, потрібно було дотриматися процедури, провести консультації і покласти на стіл бездоганний документ.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив український дипломат і політик, голова партії «Рух +380» Роман Безсмертний.

Пан Безсмертний вважає, що указ Президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради критикують саме через те, що він дуже погано прописаний, і вина щодо цього лежить на безвідповідальному ставленні юридичного відділу Адміністрації Президента.

«Проблема в тому, що підстави для розпуску парламенту є. Потрібно було дотриматися процедури і провести відповідно до регламенту всі консультації, і покласти на стіл бездоганний документ. Це можна було зробити. Але робиться мінімум зусиль, що породжує дискусію серед експертів про питання конституційності цього документу», – зазначив політик.

Зокрема, за його словами, для того, щоб в країні все було належним чином, на посади потрібно брати фахівців, починаючи від поліцейських до керівників юридичної служби в АП.

«Тоді воно буде виглядати, як лялька, і не буде цих дискусій і заперечень. А так, коли ми познущалися над державним апаратом, поліцейськими, розігнали тих юристів, які працювали, то що ми хочемо зараз мати? Ми маємо те, на що заслуговуємо. Їм потрібно було звернутися до фахівців і виписати закон, для цього не потрібно було докладати аж так багато зусиль», – прокоментував Безсмертний.

Нагадаємо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав Указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

24 травня в Україні почалася виборча кампанія позачергових виборів до Верховної Ради.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 07:37 :02