Новини » Політика 2905

Навіть за праску, лиш би проти Порошенка, – Розенфельд про протестне голосування

ZIK

73% людей, які віддали свій голос за Зеленського, проголосували за невідоме. Вони голосували б навіть за праску, лиш би проти Порошенка. Або за зелені капці.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив маркетолог Дмитро Розенфельд.

Гість ток-шоу зазначив: політична ситуація в Україні сьогодні дуже критична, а люди «загнані в тупик».

«Жодна ідея не може набрати підтримки критичної маси. Ні націоналісти не можуть отримати підтримки, ні «Опозиційний блок». Ні «нацики», ні «сепари». Ніхто нічого не може отримати.

Але на це є одна проста причина: 73% людей, які віддали свій голос за Зеленського, проголосували за невідоме. Вони голосували б навіть за праску, лиш би проти Порошенка. Або за зелені капці. Та проти Порошенка», – вважає Дмитро Розенфельд.

Окрім цього, маркетолог заявив, що сьогодні в команді новообраного Президента Зеленського немає спільної ідеї, яка б об’єднала його прихильників задля змін в країні.

«Ті люди, яких команда Зеленського шукає з народу, які зайдуть у парламент за анкетами, уже зараз втомилися. Вони просто хочуть, щоб нинішні пішли. Немає ніякої ідеї, яка б ними керувала. Тому сьогодні ми тільки здогадуємося, що ж вони хочуть. А вони то хочуть до НАТО, то не хочуть до НАТО. Вони нічого не хочуть, окрім того, щоби життя стало якіснішим. От вони і чекають, хто їм це запропонує», – прокоментував Дмитро Розенфельд.

Нагадаємо, згідно з даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», якби дострокові парламентські вибори проходили в Україні в найближчу неділю, близько 86% громадян готові були взяти участь у голосуванні.

За даними опитування, лідером електоральних симпатій серед політичних сил залишається партія Володимира Зеленського «Слуга народу». Її готові підтримати 48,2% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...