live
Новини » Політика 1832

Команда Зеленського в Мінську загравала із Заходом, а не з Росією, – Снєгирьов

ZIK
загрузка...
загрузка...

Можна забути про те, що Зеленський, буцім, подобається Росії. У Кремлі блокують будь-які процеси врегулювання війни з Україною. Тим часом Володимир Зеленський намагається сподобатися західним партнерам, щоб вибити додаткові санкції.

Таку думку в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK висловив співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

Він висловив переконання, що позиція команди Зеленського у Мінську – це не спроби подобатися Росії чи російськомовному виборцю. Мовляв, вони намагалися сподобатися західним партнерам.

«Ще півроку тому був так званий «план Сайдіка» (Мартін Сайдік – представник ОБСЄ у ТКГ в Мінську, – ZIK), який передбачав спільну місію ООН і ОБСЄ. Пам'ятаєте, який скандал був? Клімкін то заявляв про цей план, а потім спростовували, казали, що цього не було», – підкреслив громадський діяч.

Згодом, розповідає він, виходив Мартін Сайдік і запевняв, що про цей план говорив не Павло Клімкін, а сам представник ОБСЄ.

«Давайте подивимось, що відбулося зараз у Мінську. Спочатку звучать заяви, буцім, з боку Кучми про можливе зняття економічної блокади з окупованих територій. Натомість наступного дня виявляється, що це говорив не Кучма, а виходить Сайдік і каже, що, мовляв, це були його слова», – зазначив Дмитро Снєгирьов.

За його словами, у Мінську знову включаються так звані «качелі».

«Вони намагаються сподобатися країнам Заходу, бо саме вони вимагають від нас чіткої позиції по Мінську. Саме на цих зустрічах і прозвучало чітке: потрібно мирне врегулювання. Зеленський не подобається Росії – це можна відкинути», – запевнив співголова ГІ «Права справа».

Крім того, він підкреслив, що Росія чітко заявила, що не розмовлятиме ні про що з Україною доти, поки вона не піде на прямі перемовини з Луганськом і Донецьком.

«Росія чітко блокує Мінськ і Нормандський формат, вони вимагають свого бачення мінського процесу. Відповідно Зеленський робить все для того, щоб подобатися країнам Заходу і вибити додаткові санкції», – резюмував Снєгирьов.

Нагадаємо, екс-нардеп Ігор Мірошниченко заявив, що Зеленський досі не усвідомив, що Мінський формат – це план Путіна по змушенню України до капітуляції. Мовляв, цей план не працює, він не вирішить питання війни на Донбасі та звільнення окупованих територій.

Loading...
Loading...
Loading...