live

Із шести політсил, що лідирують у рейтингах, три – «віртуальні», – Олесь Доній

ZIK
загрузка...
загрузка...

Серед шести політичних сил, які, згідно з соцопитуваннями, лідирують за рівнем підтримки, три є «віртуальними».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олесь Доній.

Експерт, відповідаючи на запитання, чому партія «Слуга народу», список якої є невідомий, згідно з соцопитуваннями, має такий високий рейтинг, звернув увагу на те, що з шести політичних сил, які займають провідні місця у результатах соціологічних опитувань, три ще два місяці тому ніхто не знав, вони є «віртуальними».

«І це не лише одна «Слуга народу». Партія «Голос» нещодавно взяла реєстраційне свідоцтво іншої партії, її не існувало ще місяць тому. «Сила і честь» так само, окрім лідера цієї партії Ігоря Смешка, ми не знаємо жодного іншого кандидата, хіба ще голову штабу Дмитра Гордона. Насправді, три партії є «віртуальними», які не пов’язані зі старими політиками вповні, і за них готові віддати 60% голосів громадян України», – заявив політолог.

Олесь Доній переконаний, що цей факт свідчить про зневагу українського суспільства до всього українського політикуму, незалежно від того, чи це «ліві» чи «праві», «регіонали» чи «майданівці». З його слів, суспільству всі обридли, саме тому відбувається така «відсіч».

Політолог застеріг, що тепер важко робити прогнози, адже списки «віртуальних» партій можуть бути наповнені «чудовими молодими людьми» або ж і «не чудовими людьми – молодими чи старшими».

Нагадаємо, як свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного на початку червня, лідером електоральних симпатій залишається партія «Слуга народу». Її готові підтримати 48,2% серед тих, хто має намір голосувати і визначився із симпатіями. Прохідний бар’єр долають «Опозиційна платформа – За життя» (10,7%), «Європейська Солідарність» (7,8%), «Батьківщина» (6,9%) і партія «Голос» (5,6%). Партію  «Сила і честь» готові підтримати 4,3%, «Громадянську позицію» – 3%, «Радикальну партію» – 2,4%.

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

Loading...
Loading...
Loading...