Додаткам зась: Facebook заборонив встановлювати свої додатки на нові смартфони Huawei

Американська компанія Facebook Inc заборонила встановлювати свої додатки на нові смартфони китайської компанії Huawei Technologies Co Ltd.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Як повідомляється, заборона вводиться на попереднє встановлення продуктів компанії Facebook, а саме соцмережі Facebook, WhatsApp та Instagram, на нових смартфонах Huawei.

Однак користувачі, які вже мають смартфони китайської компанії Huawei, зможуть і надалі використовувати додатки Facebook та отримуватимуть оновлення.

Зазначається, що такий крок Facebook ослаблює перспективи на продажі смартфонів Huawei, які були найбільшим джерелом доходу для китайської компанії завдяки активному росту продажів у країнах Європи та Азії.

Нагадаємо, раніше американська компанія Google припинила надання послуг і технічної підтримки китайській Huawei Technologies Co Ltd. Huawei внесли в список компаній, поставки для яких США можуть здійснюватися тільки на підставі спеціальних ліцензій.

Компанія Huawei Technologies подала позов на владу США у федеральний суд в Техасі, оскаржуючи рішення Білого дому, що забороняє урядовим установам використовувати її обладнання з міркувань безпеки.

 Loading...