Новини » Суспільство 7 червня, 2019, 11:09
ZIK нагородили відзнакою «Акула пера» – за захист свободи слова та прав журналістів
<nbsp;>

Вчора, 6 червня, Національна спілка журналістів України привітала телеканал ZIK з професійним святом та вручила відзнаку для тих, хто захищає свободу слова – «Акула пера».

Нагороду запровадили цього року, аби вшанувати неупереджені ЗМІ, які захищають свободу слова та права журналістів.

«Я радий, що першу унікальну жартівливу нагороду «Акула пера» отримає телеканал ZIK», – наголосив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Він додав: ZIK обрали із десятків інших інформаційних каналів за вільну редакцію та «елемент гостроти».

«У вас не пригладжений колектив, фактично – свобода реалізації. У той же час, є свої журналістські розслідування, гостре підсумкове п’ятничне ток-шоу. Елемент гостроти супруводжує усі програми та загалом телевізійний ефір», – наголосив Томіленко.

Водночас генеральний продюсер ZIK Наташа Влащенко зазначає: попри катаклізми, зміни в країні та атаки на канал, журналісти працюють з ранку до ночі. Такі відзнаки – наслідок безперервної, якісної роботи колективу – журналістів, редакторів, ведучих та десятків інших працівників.

«Ми за 3-4 роки стали, фактично, лідерами на інформаційному ринку – в залежності від дня, отримуємо 2-4 місце серед дуже великої кількості інформаційних каналів. Це говорить, що ми працюємо і працюємо досить потужно. Мені здається, будь-яка нагорода для будь-якого медіа – сигнал, що йдемо правильним шляхом», – вважає Влащенко.

Вона підкреслила: найвища оцінка для будь-якого медіа – увага глядачів.

Як повідомлялось, випуск великого політичного ток-шоу «Народ проти», з Наташею Влащенко, що вийшов у п’ятницю 31 травня на ZIKу вкотре посів перше місце в рейтингу телеперегляду за ключовими ЦА серед інформканалів у своєму слоті.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 23:50 :42