Зеленський про обстріли бойовиків на Донбасі: Росія втратила контроль над найманцями

Президент України Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський неоднозначно відреагував на обстріли артилерією з боку бойовиків, які сталися минулої ночі.

Він обіцяє, що ЗСУ жорстко та відповідно до ситуації реагуватиме на такі ситуації, цитує його прес-служба Президента.

За його словами, нещодавні артилерійські обстріли свідчать про те, що Росія частково втратила контроль над своїми найманцями.

«Кричуще порушення Мінських угод – застосування артилерії – свідчить, щонайменше, про часткову втрату управління та контролю над найманцями. Ми сподіваємося, що російська сторона відновить контроль над цими підрозділами», – сказав Глава держави.

Володимир Зеленський також висловив співчуття родинам загиблих і подякував за мужність і стійкість українським військовослужбовцям, які зазнали атаки.

Він наголосив, що на дипломатичному рівні Україна й надалі наполягатиме на припиненні вогню та звільненні полонених.

«Обстріли українських військових – очевидна спроба вкотре зірвати процес перемовин щодо припинення вогню. Хоч би хто віддав наказ – Збройні сили України відповідатимуть жорстко та відповідно до ситуації. А на дипломатичному рівні наша позиція про необхідність припинення вогню та звільнення полонених залишиться твердою та незмінною», – заявив Президент.

Нагадаємо, упродовж минулої доби, 6 червня, та від початку поточної доби на Донбасі загинули четверо українських військовослужбовців.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...