Новини » Львів 7 червня, 2019, 8:34
Яворівська РДА задовільнила заяву учасника АТО/ООС стосовно придбання житла

В Яворівську РДА надійшла заява від учасника АТО (ООС) щодо призначення йому адресної допомоги для придбання житла на умовах співфінансування.

Районна комісія, розглянувши це питання, прийняла рішення на користь заявника. Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Яворівської РДА.

Учора, 6 червня, під керівництвом голови Яворівської райдержадміністрації Ігоря Самардака відбулося засідання комісії, де розглядалась заява учасника АТО (ООС) щодо придбання житла  на умовах співфінансування.

Участь у нараді взяли начальник юридичного відділу Віра Доскоч; начальник фінансового управління Надія Горох; директор Яворівського районного територіального центру соціального обслуговування Мирослав Боднар; заступник начальника управління соціального захисту населення Яворівської райдержадміністрації Валентина Когут; головний спеціаліст відділу ЖКГ та інфраструктури Галина Баран; начальник управління економічної політики та агропромислового розвитку Галина Прядко; голова Старицької сільської ради Віталій Чичерський.

За результатами наради члени комісії розглянули питання та прийняли рішення на користь заявника.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 21:09 :57