Новини » Політика 7 червня, 2019, 16:36
Виступ Гройсмана на з'їзді «Української стратегії»: Хочу, аби кожен в Україні зміг себе реалізувати
ZIK
ZIK

В Україні проживає безліч талановитих людей, розвивається багато креативних індустрій. Крім того, маємо природні переваги у порівнянні з країнами, в яких індекс якості життя набагато вищий. Це головна несправедливість, яку треба виправити. Кожен в країні має мати змогу реалізувати себе: від дітей – і аж до пенсіонерів. Українці не повинні їхати в інші країни на пошуки кращої долі.

Про це під час з’їзду партії «Українська стратегія», яку транслював телеканал ZIK, заявив Володимир Гройсман.

«Я відчуваю відповідальність за нашу країну. Тільки ми можемо робити зміни, відчутні для кожного», – коментує Володимир Гройсман.

Лідер партії «Українська стратегія» пояснює, чому вирішив створити свою політичну силу.

«Я сказав собі, що більше не буду гравцем чужої збірної. Збірної, в якій витрачав багато часу для того, щоб долати перешкоди, перепони, що віддаляли від змін. Тому вирішив сформувати справжню команду української стратегії. Найважливішими будуть зміни, які хочуть відчути люди», – наголошує Гройсман.

Він підкреслює: у партії будуть люди, що глибоко розуміють проблеми держави.

«Я сформував команду не просто політиків, які можуть розповідати як все погано і  має бути щось краще. А команду людей, які глибоко розуміють в чому проблеми держави, як їх швидко вирішувати. Я створив команду, яка здатна ухвалювати рішення і може їх втілювати у життя. Я переконаний, що можемо подолати всі виклики», – зазначає Гройсман.

Лідер партії «Українська стратегія» переконаний, що наша держава – це не просто місце на карті.

«Будучи на посаді прем’єр-міністра України, я зрозумів, які завдання чекають у майбутньому. З першого дня для мене Україна ніколи не була просто місцем на карті, це справді 45 мільйонів прекрасних людей із чудовими можливостями», – підкреслює Гройсман.

Лідер партії «Українська стратегія» вважає, що слід зробити все можливе, аби кожен в державі міг себе реалізувати: від дітей, до пенсіонерів.

«Три роки дали можливість не відвертатися від конфліктів, а зрозуміти їхню суть, визначити, як вирішити. Наше завдання не в тому, щоб вирішувати проблеми, ми маємо зробити так, щоб вони не виникали в майбутньому», – говорить Гройсман.

Лідер партії «Українська стратегія» наголошує на тому, що наша держава має всі можливості стати прикладом успіху в сучасній Європі.

«В нас є безліч талановитих людей, багато креативних індустрій, природні переваги у порівнянні з країнами, в яких індекс якості проживання набагато вищий. Це головна несправедливість. Ми маємо дати абсолютно чітку відповідь на те, як долатимемо виклики, як будемо будувати країну, в якій кожен реалізує себе і не повинен їхати в інші краї шукати долю», – додає Гройсман.

Нагадаємо, політолог Тарас Чорновіл вважає, що Володимир Гройсман піде на вибори разом із Арсенієм Яценюком.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 16:10 :38