Відвідувач музею несподівано розгадав секретний код до сейфу

Фото: facebook.com/VermilionHeritageMuseum

У Канадському музеї відвідувач зламав секретний код.

Протягом багатьох років, відвідувачі Музею спадщини Vermillion у Альберті, Канада, минали повз велику чорну металеву коробку. Вона потрапила до музею у 1990-х роках з готелю у Брансвіку, США. Її код залишався таємницею протягом десятиліть, поки відвідувач Стівен Міллс несподівано не підібрав вірну комбінацію, – інформує видання The Guardian.

Міллс, мешканець форту Мак-Мюррей, Альберта, відвідував музей разом із сім’єю минулого місяця. Коли він блукав навколо експонатів з музейним гідом, він помітив сейф.

Гід розповів про нього те, що розповідав всім іншим гостям: 900-кілограмова чорна коробка зі срібним циферблатом залишилася таємницею для генерацій.

Протягом багатьох років сейф становив своєрідний виклик для волонтерів музею. Виробник не зміг надати рекомендації щодо того, як відкрити товсті двері.

Міллс поцікавився, чи може він спробувати підібрати код. Яке ж було всіх здивування, коли він відчинив таємничий сейф.

Шоковані відвідувачі кинулися до знахідки та вперше за три десятиліття змогли побачити те, що було сховане всередині, а саме: книжка для записів замовлень та квитанція, яка походить з кінця 1970-х років.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Loading...