Новини » Світ Читать эту новость на русском

Вбивство журналіста-розслідувача зі Словаччини замовив росіянин

Фотографія журналіста Яна Куцяка та його нареченої Мартіни Кушнірової. Фото: EPA-EFE/FELIPE TRUEBA

Підозрюваний у вбивстві словацького журналіста Яна Куцяка та його нареченої Мартіни Кушнірової, заявив, що замовником убивства був російськомовний невідомий чоловік.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Noviny.

Підозрюваний Мирослав Марчек Марчек розповів, що цю інформацію йому розповів інший підозрюваний – Золтан Андруско.

«Золтан Андруско сказав, що це замовлення є для одного його знайомого, росіянина, який погано розмовляє словацькою. Він говорив, що пан є журналістом, та пише деякі речі, які йому не подобаються», – розповів він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що 30 жовтня минулого року суд заарештував чотирьох обвинувачених у вбивстві словацького журналіста Куцяка.

У Словаччині після вбивства журналіста Яна Куцяка партія Most-Hid, що входить в парламентську коаліцію, ініціювала дострокові вибори. Зазначимо, що секретар Ради безпеки Віліам Джассен і помічник прем’єр-міністра Марія Троскова залишили посади в уряді. Раніше міністр культури Словаччини Марек Мадарич подав у відставку після вбивства журналіста.

Крім того, в травні минулого року адвокат родини вбитого журналіста-розслідувача Яна Куцяка Даніель Липсик звинуватив словацьку поліцію знищенні доказів на місці вбивства.Loading...