Новини » Київ Читать эту новость на русском

У столичному культурному центрі «Кінотеатрі Київ» заявили про силове захоплення будівлі

detector.media

Директор Культурного центру Кінотеатр Київ Вілія Бондаренко повідомила про силове захоплення будівлі установи.

Про це повідомляє Детектор медіа.

У коментарі Бондаренко заявила, що будівлю кінотеатру захопили «тітушки» та представники комунального підприємства «Київкінофільм», які вимагають звільнити приміщення для нового орендаря. Директорка каже, що вони виганяють відвідувачів, співробітників кінотеатру та штовхнули бухгалтерку. Працівники Культурного центру «Кінотеатр Київ»« викликали поліцію.

«У кінотеатрі зараз відбувається рейдерський захват. Приїхали тітушки разом із Київкіно. Ламають двері, виганяють нас із кабінетів. Ми маємо показувати мультик дітям-сиротам, але їх не пускають в зали. Я не розумію, що відбувається. Вони доводять, що вони праві, хоча в нас справа у суді – 18 червня відбудеться суд, до суду вони не мають права цього робити. Мало того, вони сюди залізли без попередження. Якщо суд доведе, то в нас оренда приміщення триматиме до 29 року.

Ламають двері, вікна. Головну бухгалтерку штовхнули, зараз вона дає свідчення поліції», – сказала вона.

У свою чергу кординаторка національних та міжнародних проектів КП «Київкінофільм» Олена Бабій розповіла, що представники підприємства наразі проводять у приміщенні кінотеатру інвентаризацію, по закінченню якої всі повернуться на свої робочі місця.

«Не відбувається жодного рейдерського захоплення, ця інформація не відповідає дійсності. Нещодавно, як ви знаєте, наказом Департаменту комунальної власності нежиле приміщення кінотеатру Київ передано на баланс комунальному підприємству «Київкінофільм». Ми є балансоутримувачем цього приміщення і відповідаємо за майно, яке в ньому знаходиться. Зараз відбувається інвентаризація майна приміщення за участю членів інвентаризаційної комісії, до якої входять і представники Департаменту комунальної власності, і КП «Київкінофільм», і компанії «Сінема сіті», яка виграла відкритий конкурс на оренду.

До інвентаризації не допускаються сторонні особи, в тому числі й співробітники колишнього орендаря. Нам допомагає муніципальна охорона, яку виділило місто. Як тільки все буде закінчено, кінотеатр відновить свою роботу в звичному режимі, тобто ніхто не збирається перешкоджати роботі Культурного центру», – сказала вона.

У Головному управлінні Національної поліції у місті Києві журналістам підтвердили, що о 10.45 правоохоронці отримали виклик щодо ситуації у кінотеатрі «Київ», на місце події виїхали патрулі, однак він них інформація ще не надійшла. У поліції пообіцяли надати коментар згодом.Loading...