Новини » Політика 7 червня, 2019, 12:31
У Ляшка найбільш послідовна позиція щодо ринку землі, – політолог
Олег Ляшко
Олег Ляшко

Олег Ляшко найбільш послідовний політик у своїй позиції щодо необхідності скоротити кількість народних депутатів та продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

Таку думку висловив політолог Андрій Бузаров, повідомляє видання Новини України – From-UA.

«Якщо об’єктивно підходити до аналізу політичних процесів та майбутнього парламенту, без сумнівів, Ляшко проходить до Верховної Ради. Особливо, виходячи з того, що він найконструктивніший з точки зору своєї позиції, основними тезами якої є зміни до Конституції щодо зменшення кількості депутатів», – наголосив Бузаров.

Він підкреслив, що Ляшко завжди послідовно несе цю ідею в маси, він завжди хотів скоротити кількість депутатів з 450 до 250 осіб.

«Як громадянин та політичний аналітик я завжди це підтримував, оскільки така кількість депутатів непотрібна сучасній Україні», – переконаний політолог.

Аналітик також пояснив, чому питання продажу землі є важливим для суспільства і яку позицію відстоює лідер «Радикальної партії»

«Важливий аргумент Ляшка – це захист землі. Він пропонує запитати думку у громадян України, і дізнатися їхнє ставлення щодо відкриття чи не відкриття ринку землі і продажу її іноземцям», – зазначив Андрій Бузаров.

Він вважає такий підхід цілком виправданим, оскільки питання щодо ринку землі суперечливе в українському суспільстві, позаяк існують різні точки зору.

«Земля – головне надбання, основа сільського господарства країни. Саме через це ті політики, які захищають землю, користуються серйозною підтримкою українського суспільства. Ляшко саме такий політик», – підсумував політолог.

Нагадаємо, Олег Ляшко заявив про необхідність скоротити кількість народних депутатів України з 450 до 250.

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-15 20:59 :54