live
Новини » Регіони 30

У Луцьку молоді пропонують 200 тис. грн на інновації

У Луцьку молодим людям від 18 до 35 років пропонують 200 тисяч гривень на реалізацію ідеї, яка має допомогти перезапустити місцеву демократію у громаді.

Про це йшлося під час презентації програми розвитку молодіжних інновації для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) «Перезапуск місцевої демократії» у Луцьку, – повідомив IA ZIK журналіст Дмитро Безвербний.

«У 2017 році відбувся перший пілотний етап програми підтримки молодіжних інновацій для демократії та прав людини. В ньому взяли участь понад 600 молодих людей, 90 команд подали свої ідеї на конкурс і шість команд отримали від 2 до 5 тисяч доларів та менторську підтримку для реалізації інноваційних проектів. Цього року загальний призовий фонд конкурсу – 800 тис. грн», – зазначила координатор заходу, експерт Волинського інституту права Зарини Дацик.

Інноваційні рішення для U-inn 2.0: RELOAD, окрім технічної, креативної складової, обов’язково мають включати комунікацію з громадянами/ками, їх залучення, взаємодію, з особливою увагою на молодь.

«В рамках конкурсу будуть підтримані проекти, які завдяки інформаційним та креативним технологіям дозволяють вирішити проблеми чи задовольнити потреби, які пов’язані з доброчесністю та інклюзивністю в громадах на рівні місцевої влади, громадських організацій та медіа, запровадити й посилити демократичні інститути та практики», – зазначила керівниця Волинського інституту права Ірина Гайдучик.

Для того, щоб подати проект для участі в конкурсі потрібно бути громадянином/кою України віком від 18 до 35 (станом на 16.05.2019); створити і назвати команду; команда має налічувати не менше 2 учасників/ць; у кожній команді має бути третина представників іншої статі.

Loading...
Loading...
Loading...