Новини » Київ

У Києві покажуть роботи майстрів акварелі з 22 країн світу

Джерело: vechirniy.kyiv.ua

У Києві відбудеться Міжнародний фестиваль акварельної мініатюри «Miniwatercolor Kyiv».

Про це повідомляє Вечірній Київ.

Цьогоріч увазі відвідувачі буде представлена експозиція робіт від більш ніж 150 учасників з 22 країн світу. Це художники-акварелісти з України, Білорусі, Чеської республіки, Німеччини, Єгипту, Італії, Латвії, Молдови, Словаччини, Угорщини, Іспанії, Бангладеш, США та Канади, Грузії, Індії, Ісландії, Люксембургу, Мексики, Перу, Непалу, Польщі, Румунії, Португалії, Таїланду та Туреччини.

Фестиваль започаткований для популяризації акварелі як місце зустрічі художників і студентів, колекціонерів і меценатів, виробників художніх матеріалів і всіх, хто цікавиться мистецтвом.

Джерело: vechirniy.kyiv.ua
Джерело: vechirniy.kyiv.ua

У програмі фестивалю – демо- і майстер-класи досвідчених майстрів акварелі. Це обмін досвідом і можливість професійного спілкування. Усіх бажаючих запрошують разом із учасниками фестивалю взяти участь у творчих пленерах, що пройдуть в живописних куточках Києва. Ми маємо надію, що всі іноземні гості будуть зачаровані нашим містом і зможуть поділитися своїми враженнями за допомогою акварелей, зроблених на чарівних вулицях Києва.

Відкриття фестивалю відбудеться сьогодні, 7 червня, о 18:00 год. у Центрі Української Культури та Мистецтва, вул. Хорива, 19-В. Триватиме фестиваль до 24 червня.

Вхід вільний.

Loading...