Новини » Політика 7 червня, 2019, 13:50
«Самозванець при дворі Зеленського»: Тизенгаузен розповів, як його піарила АП
ZIK
ZIK

Прес-служба Адміністрації Президента Зеленського максимально ускладнює ситуацію там, де можна було б знайти прості рішення. Свого часу, коли політтехнолога Бориса Тизенгаузена протитрували «радником АП», команда Зеленського видала цілий прес-реліз, у якому того обізвали ледь не самозванцем. Натомість потрібно було лише зателефонувати на канал і попросити прибрати титр.

Про це Тизенгаузен розповів в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Останнім часом прес-служба АП нагадує мені комсомольців із класичних радянських фільмів, які повсюди бачать шпигунів. Вони з блискучими очима кидаються виконувати і перевиконувати будь-яке завдання», – наголосив політтехнолог.

Коментуючи заяви про різноманітні помилки в прес-службі АП, він пригадав, як сам потрапив у курйозну ситуацію із цим органом. Раніше Тизенгаузен був радником попередньої Адміністрації. Однак, на одному із телеканалів цього не уточнили, протитрувавши політтехнолога просто «радником Адміністрації Президента».

«Потім це все розійшлось, як «радник Зеленського щось там говорив». Та я не є радником Зеленського, я на цьому наголошував. Однак замість того, щоб просто подзвонити на канал і попросити видалити цей титр, вони випустили цілий прес-реліз про «фейкового радника» і «самозванця при дворі пана Зеленського». Тобто, зробили мені піар на всю країну», – зазначив Тизенгаузен.

Він підкреслив: там, де можна було знайти прості рішення, адміністрація Зеленського навпаки все максимально ускладнює.

«Зі мною взагалі був курйозний випадок. АП присвятила мені цілий прес-реліз, який розіслала у всі ЗМІ. Я від них чекав простого вирішення, а вони все це максимум ускладнили», – вважає Тизенгаузен.

Те ж саме, на його думку, стосується і пошуку «шпигунів» у прес-службі через ідентичність у виступах Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

«Насправді шпигунів шукати не потрібно. Треба просто перевіряти унікальність тексту через програми, які існують уже давним-давно», – наголосив Тизенгаузен.

Він переконаний: у команді АП – висока доля непрофесіоналізму.

«Окрім того, щоб добре писати, ти маєш ще й розуміти, як працюють дипломатичні канали, які слід враховувати при формуванні своїх прес-релізів. Команда Зеленського відображає образ його самого. Він може порушити дрес-код, говорити сленговими словами. Команда також нехтує певними нормами в своїй роботі. Людям таке подобається,однак не дуже добре, коли це виходить на зовнішньополітичний рівень», – підкреслив Борис Тизенгаузен.

Як повідомлялось раніше, прес-секретар колишнього президента України Петра Порошенка Святослав Цеголко звинуватив Президента України Володимира Зеленського у плагіаті частини промови Петра Порошенка.

Згодом Петро Порошенко заявив, що частина промови Володимира Зеленського, яку той оголошував у Брюсселі, справді народилась в його офісі. Однак закликав не називати це плагіатом, мовляв, Україна просто говорить однією мовою.

Водночас в АП повідомили, що проведуть щодо цього ціле службове розслідування і звинуватили у всьому МЗС і команду Порошенка.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 08:39 :41