live

Саакашвілі пояснив, чому відмовився очолити УДАР

ZIK

Коли я отримав пропозицію очолити УДАР, я вирішив спитати українців, як вони до цього ставляться. Більшість користувачів мережі були проти, бо для них Кличко був занадто довго з Порошенком.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив колишній президент Грузії й ексголова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.

Він розповів, що коли повернувся в Україну, то звернувся до різних партій із пропозицією про співпрацю.

«Мені відповіла Надія Савченко. Дякую Надя. Відповів Семен Семенченко, але, здається, в нього не зареєстрована партія. Також відгукнулися Віктор Чумак із партії Хвиля та Віталій Кличко. Він записав відео з пропозицією очолити партію УДАР і реформувати її», – зазначив пан Саакашвілі.

За його словами, з одного боку, він був радий, але не міг так сліпо погоджуватися, попри те, що з Кличком він має дружні відносини багато-багато років.

«У мене є травма ще з того часу, як я агітував за Березенка на прохання мого колишнього друга Петра Порошенка. В мене увімкнулися гальма, і я сказав, що треба запитати у людей, бо я міг чогось не знати. Я виклав у Фейсбук відео і попросив людей висловитися. Разом із Ютубом було 10 тисяч коментарів, з них лише 200 позитивні», – додав політик.

Як зауважив пан Саакашвілі, пропозиція Кличка полягала не в тому, щоб «витягнути» його партію.

«Його пропозиція полягала в тому, що він мені її передає, тому я мав би її збирати, складати список і ставати головою. Але ситуація така, що для людей він занадто довго був із Порошенком. З ним було багато кого з нас, але в певний момент ми все зрозуміли», – констатував Міхеїл Саакашвілі.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко вирішив іти зі своєю партією «Удар» на дострокові вибори до ВРУ. Він запропонував експрезиденту Грузії Міхеїлу Саакашвілі стати головою партії.

Міхеїл Саакашвілі відмовився від пропозиції міського голови Києва Віталія Кличка стати головою партії «Удар».

Мер Києва та лідер партії «Удар» прокоментував інформацію про відмову Міхеїла Саакашвілі стати головою його партії, зазначивши, що політичних планів не міняє.

 

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

Loading...