Поштові нововведення: стаціонарні сільські відділення замінять пересувними

Стаціонарні сільські поштові відділення замінять пересувними відділеннями, які обслуговуватимуть мешканців відразу кількох сіл.

Про це під час години запитань до уряду у ВРУ заявив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

Трансляцію веде телеканал ZIK.

Заступник міністра, відповідаючи на запитання народних депутатів щодо закриття поштових відділень у сільській місцевості, зазначив, що керівництво «Укрпошти» приймає рішення щодо оптимізації відділень, оскільки має програму розвитку мобільних, пересувних поштових відділень, які можуть обслуговувати по кілька сіл.

«Жоден пенсіонер не залишиться без доставки пенсій чи без доставки будь-якої кореспонденції», – запевнив заступник міністра.

Перший віце-прем'єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів додав, що це питання дуже важливе, та нагадав про виїзне засідання, під час якого чітко поставили завдання – не закривати поштові відділення, натомість провести реорганізацію поштових відділень, які можуть забезпечити незбитову діяльність.

Як повідомляли, цьогоріч «Укрпошта» підвищить посадові оклади листоношам і начальникам сільських відділень в два етапи – з 1 квітня та 1 липня.

Loading...