Новини » Події 124

Окупанти на Донбасі переведені у режим підвищеної готовності, – розвідка

Проросійські бойовики на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Командування ЗС РФ під виглядом проведення заходів бойової підготовки у з’єднаннях і частинах 1 армійських корпусів на Донбасі вживає посилених заходів з підвищення їх готовності до застосування.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

«За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, командування ЗС РФ під виглядом проведення заходів бойової підготовки у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів вживає посилених заходів з підвищення їх готовності до застосування», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, триває інтенсивне відпрацювання питань висування підрозділів у райони зосередження, з розгортанням пунктів управління та прийому особового складу.

«Додатково противник здійснює радіоелектронне придушення каналів управління безпілотними літальними апаратами. Це робиться для того, аби приховати переміщення на передові позиції забороненого Мінськими домовленостями озброєння та військової техніки. При цьому противник продовжує розміщувати додаткові автоматизовані станції встановлення перешкод у районах прихованого зосередження артилерійських систем та броньованої техніки поза межами районів їх відведення», – додали у відомстві.

Loading...
Loading...
Loading...