live
Новини » Регіони 39

На Волині ОВК №20 не забезпечила прийом документів від спостерігачів

Представник Громадянської мережі «Опора» на Волині не зміг подати пакет документів для реєстрації спостерігачів через відсутність чергових членів Окружної виборчої комісії у приміщенні ОВК.

Інцидент трапився у місті Горохів, – повідомили IA ZIK у Громадянській мережі «Опора» у Волинській області.

Прибувши в окружну виборчу комісію в одномандатному виборчому окрузі №20, представник «Опори» мав намір внести до ОВК подання для реєстрації спостерігачів. Втім, за адресою, зазначеною на офіційному сайті Центральної виборчої комісії як офіційна адреса ОВК, приміщення було закрите, членів комісії на місці не було.

Був відсутній і графік роботи ОВК. Крім того, на сайті ЦВК відсутні контактні телефони окружної виборчої комісії, тому з головою ОВК зв’язатись не вдалось.

Відтак, представник «Опори» звернувся до голови Горохівської РДА Юлії Гринчук з запитанням, чи забезпечили органи місцевої влади ОВК усім необхідним для роботи. Голова Горохівської РДА повідомила, що виборчу комісію забезпечили необхідним для роботи приміщенням і технікою.

У зв’язку з тим, що представнику «Опори» не вдалось внести подання для реєстрації спостерігачів, було написано заяву в поліцію щодо порушення гарантій діяльності суб’єкта виборчого процесу щодо внесення подання для реєстрації спостерігачів.

Loading...
Loading...
Loading...