Новини » Регіони 7 червня, 2019, 9:44
На Прикарпатті рятувальники ліквідовують наслідки негоди
УДСНС в Івано-Франківській області
УДСНС в Івано-Франківській області

6 червня на території Косівського, Коломийського, Снятинського, Городенківського та Тлумацького районів Івано-Франківської області спостерігались грози, сильний дощ, місцями град.

Внаслідок чого відбувся підйом рівня води в місцевих потічках, що призвело до підтоплення дворогосподарств, житлових будівель громадян та сільськогосподарських угідь в 15 населених пунктах на території 5 адміністративних районів. Частково зруйновано одну житлову будівлю, підтоплено 39 житлових будинків, 170 дворогосподарств, 13 господарських споруд, зруйновано 3 автомобільні переїзди та один автомобільний міст, підмито один автомобільний міст, пошкоджено дорожнє полотно на 8 ділянках автодоріг. Про це повідомляє УДСНС в Івано-Франківській області.

7 червня станом на 6:00 залишаються підтопленими 16 житлових будівель (с. Підгайчики Коломийського району – 3; с. Загайпіль Коломийського району – 9, с. Матеївці Коломийського району – 4) та 117 дворогосподарств (м. Косів – 7; с. Смодна Косівського району – 18; с. Вербовець Косівського району – 72; с. Росохач Городенківського району – 3; с. Турка Борщівська Снятинського району – 2; смт. Заболотів Снятинського району – 15).

УДСНС в Івано-Франківській області
УДСНС в Івано-Франківській області

Підрозділами управління ДСНС в області, спільно з комунальними організаціями, здійснено 15 виїздів для надання допомоги населенню з ліквідації наслідків негоди, евакуйовано одну особу з підтопленого житлового будинку, відкачано  2150 м куб  води.

До проведення робіт залучено 16 одиниць техніки та 45 чоловік, від управління ДСНС в області 13 одиниць техніки, 11 мотопомп, 40 чоловік особового складу.

У постраждалих районах працюють групи з числа представників органів місцевого самоврядування для визначення обсягів негативних наслідків негоди.

 Опади припинились, вода здебільшого самостійно сходить з підтоплених територій. Ситуація перебуває на постійному контролі управління ДСНС в області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 14:07 :58