Новини » Суспільство 7 червня, 2019, 17:01
Митрополит Епіфаній пропонує проводити зустрічі з ветеранами у Михайлівському соборі
Михайлівський Золотоверхий собор. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Михайлівський Золотоверхий собор. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній виступив з ініціативою запровадити зустрічі з ветеранами ООС на території Михайлівського золотоверхого собору у Києві.

Про це повідомляє у п’ятницю Міністерство у справах ветеранів за результатами зустрічі очільниці відомства Ірини Фріз із митрополитом Епіфанієм.

«Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела робочу зустріч з предстоятелем Православної церкви України митрополитом Епіфанієм. Блаженнійший запевнив у цілковитій підтримці церквою діяльності міністерства щодо ветеранів, зокрема у сфері психологічної реабілітації та адаптації до мирного життя, і відзначив важливість співпраці у цьому напрямку», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, під час зустрічі сторони також обговорили обсяг допомоги, яку церква вже надає українським ветеранам.

«Блаженнійший митрополит виступив з ініціативою запровадити зустрічі з ветеранами на території Михайлівського золотоверхого собору», – повідомила Фріз та додала, що отримала благословіння від митрополита Епіфанія на співпрацю та підтримку проектної діяльності Міністерства у справах ветеранів України.

«Хочу відзначити, що я дуже вражена цією зустріччю, зокрема щирою відкритістю Блаженнійшого митрополита Епіфанія і готовністю до обговорення усього комплексу питань, які стосуються ветеранів. Тож сподіваюся на якісну і тісну співпрацю», – наголосила Фріз.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 00:01 :25