Новини » Політика 7 червня, 2019, 12:05
Ми не побачимо справжньої зовнішньополітичної позиції Зеленського до 21 липня, – Ігор Гузь
ZIK
ZIK

Поки що надто рано говорити про можливу проєвропейську позицію Володимира Зеленського чи імовірний «відкат» назад за його президентства. Усі відповіді будуть після призначень голови МЗС та інших деяких кроків. Це питання двох місяців.

Таку думку в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Ігор Гузь.

Він висловив переконання, що до 21 липня, коли мають відбутися вибори до Верховної Ради, українці не побачать справжньої зовнішньополітичної позиції Володимира Зеленського.

«Поки що це виглядає спробою потрохи сипати на різні ваги. Дещо ми транслюємо в Одесу, Миколаїв та Дніпро, інше – у Львів, Луцьк та Черкаси. Так воно є, адже в різних регіонах сприйняття електоральні дещо різні», – підкреслив нардеп.

Однак, запевнив він, відсутність зовнішньополітичного обличчя команди Зеленського до виборів не насторожує. Мовляв, це було прогнозовано.

«Хитання в одну чи іншу сторону може дозволити собі тільки нерозумна людина. Тепер щодо Леоніда Кучми. Тут вже є питання, що годинник грає проти команди Зеленського. Згадайте, що поховало рейтинг Петра Порошенка – заяви, що він зупинить війну», – зазначив Ігор Гузь.

За його словами, Володимир Зеленський не озвучував схожих тез, але очікування від нього доволі великі, а, можливо, навіть більші, ніж були до Порошенка.

«Відповідно тут, попри вибори, кожна заява сприймається суспільством з надією. Я теж згоден, що тут Кучма не діє самостійно. Очевидно, що це узгоджена позиція. Очевидно, що тут і Пінчук присутній. Будь-який президент намагається налагодити стосунки з Пінчуком, а Леонід Данилович – це лакмусовий папірець», – заявив парламентар.

Крім того, він наголосив: поки що не може з впевненістю сказати, що за президентства Володимира Зеленського не буде «відкату» назад.

«Разом з тим, не можу сказати і те, що ми побачили чітку проєвропейську позицію. Я думаю, що це є гра, але призначення керівника МЗС та інші декілька важливих моментів все покажуть. Думаю, це питання двох місяців», – резюмував народний обранець. 

Нагадаємо, Верховна Рада України відхилила постанову про відсторонення голови МЗС Павла Клімкіна.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 22:05 :42