Новини » Політика 7 червня, 2019, 22:25
«Люди Януковича», «люди Порошенка» і трохи незалежних, – Соболєв про КСУ
ZIK
ZIK

У Конституційному Суді дуже мало принципових суддів – там є «люди Януковича», «люди Порошенка» і якась частина незалежних суддів, які в КСУ є в меншості.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Єгор Соболєв.

Нардеп, відповідаючи на запитання глядачів щодо ймовірності того, що дочасних парламентських виборів може і не бути, заявив, що у Конституційному Суді дуже мало принципових суддів (нагадаємо, КСУ розглядає подання щодо конституційності указу Президента Володимира Зеленського щодо розпуску парламенту), і це Єгор Соболєв назвав однією з найбільших поразок і провин п’ятого Президента України Петра Порошенка за п’ять років його перебування у владі.

«Він не зробив справжньої судової реформи», – зазначив Єгор Соболєв.

Нардеп висловив сподівання, що Вищий антикорупційний суд буде іншим.

«Дуже багато палиць у колеса їм ставлять топ-корупціонери, але судді там підібрані за допомогою міжнародних партнерів. Усіх, до кого були запитання до громадських організацій, чи міжнародні партнери вивчили, без особливих дискусій викинули з конкурсу. Я сподіваюся, що судді Антикорупційного суду можуть показати, що вони справді незалежні, зможуть виносити вироки топ-корупціонерам, людям, яких ми називали головними причинами корупції, але яких ніхто не міг поставити перед законом. От розібратися з ними – це завдання ВАС», – зазначив Єгор Соболєв.

Нардеп додав, що натомість у КСУ є «люди Януковича», «люди Порошенка» і якась частина незалежних суддів, якіу КСУ є у меншості.

Як повідомляли, 4 червня Велика палата Конституційного Суду розпочала розглядати подання 62 нардепів щодо конституційності указу Президента про розпуск Верховної Ради.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 13:39 :20