Новини » Політика 7 червня, 2019, 21:25
Ляшко з його агресивним патріотизмом «підхоплюватиме» розчарованих виборців Зеленського, – експерт
Олег Ляшко.
Олег Ляшко.

Сигнали з «зеленої» Банкової щодо Донбасу налаштовують проти Зеленського частину проукраїнського електорату з Центру та Заходу, і цих виборців «підхоплюватиме» Олег Ляшко.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив політолог Петро Охотін, коментуючи останні події довкола питання можливого реваншу проросійських сил.

«Учора сприймав сигнали з «зеленої» Банкової щодо Донбасу як тестування меседжів. Однак після заяв з «ОпоБлоку» ситуація виглядає загрозливіше. «Я буду вести переговори, щоб виправдати довіру наших громадян, які хочуть миру. Наша партія йде на вибори, щоб створити велику фракцію у парламенті і реалізувати Мінські угоди», – заявив учора Медведчук. На тлі таких заяв «вкиди» про розблокування торгівлі з ОРДЛО з вуст поставленого Зеленським Кучми звучать уже не як жарт», – наголосив Петро Охотін.

Політолог вважає, що у такий спосіб Зеленський налаштовує проти себе значну частину суспільства, а скористатися цим може Олег Ляшко.

«Є два питання. Чи розуміє Зеленський юридичні наслідки офіційних повідомлень? Чи розуміє він, що налаштовує проти себе частину проукраїнського електорату з Центру та Заходу? Хто буде підхоплювати цих виборців? По-перше, ситуацією скористається Олег Ляшко. Його агресивний патріотизм – давно відома «фішка». Ще нещодавно спроби Ляшка критикувати Зеленського сприймалися не всіма. Помилки Зеленського йому в подарунок. Зараз Олег Ляшко може активно нагадувати про свою підтримку Будапештського меморандуму, проведення офіційного звернення до Конгресу США щодо безпекових гарантій та вихід з коаліції через спробу змінити Конституцію під Мінські угоди», – заявив експерт.

Петро Охотін прогнозує, що й інші політсили будуть незгодні з політикою АП, а хтось може і постраждати від таких заяв.

«Слова Кучми та інформація з сайту АПУ про «повернення» під контроль Росії бойовиків є своєрідним подарунком і Петру Порошенку. Команда «П’ятого» сміливо може починати кампанію «Ми ж говорили!». У незручну ситуацію такі заяви ставлять можливих альянтів Зеленського у парламенті. Зокрема, «Батьківщину». Партія майже всю президентську кампанію змушена була реагувати на обвинувачення в проросійськості. Цілий форум був присвячений архітектурі національної безпеки та протистоянні Росії», – написав політолог.

Як повідомляли, Олег Ляшко запропонував спікеру Андрію Парубію запровадити у ВРУ традицію щоранку оголошувати прізвища військовослужбовців, які загинули на фронті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 04:58 :43