live

Кличко пішов «по людях»: політологи про спроби створити альянс із Саакашвілі

ZIK

Мер Києва і лідер «Удару» Віталій Кличко нині шукає політичні альянси – притім, по «всьому спектру». Після невдалих спроб об’єднатись із «Батьківщиною», «Європейською Солідарністю» та Саакашвілі, нині Кличко намагається домовитися із «Самопоміччю».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олексій Якубін.

Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала вважає, що міському голові Києва Віталію Кличку та лідеру «Удару» «насправді пощастило», що експрезидент Грузії Міхеїл Саакашвілі відмовився очолювати його партію. Експерт зазначив, що Саакашвілі висунув умову, яку Кличко апріорі не міг виконати.

«Він назвав кілька прізвищ людей, які мають іти з партії, і це близькі друзі Кличка. Про це Кличко натякнув, написав у себе. Там прізвища стояли, Кличко не міг на це піти, але, я думаю, то був привід відмовитись Саакашвілі від цього... Навіть, якби він очолив, партія, безумовно, не пройшла би. Політична перспектива фактично була б дуже і дуже в тумані для Саакашвілі, якщо в нього тут якісь є політичні амбіції», – вважає Віталій Бала.

Політолог Олексій Якубін, пояснюючи, чому Кличко зробив таку пропозицію, зазначив, що мер Києва нині шукає політичні альянси.

«У мене таке враження, що він намагається вступати, з ким тільки можна. Усі об’єднуються, і Кличко теж розуміє, що треба об’єднуватись. Пригадайте, він нібито вів перемовини із «Батьківщиною» – не склалося. Потім почалися об’єднання нібито з «Європейською Солідарністю» Порошенка. Частина людей від Кличка навіть почала там працювати, а виходить, що він не хоче із ним іти… Потім була спроба обговорення із Саакашвілі. Тепер, наскільки я знаю, він намагається домовитися із «Самопоміччю». Тобто можна сказати, Кличко пішов по всьому спектру», – сказав Олексій Якубін.

«По людях», – пожартував Віталій Бала.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко вирішив іти зі своєю партією «Удар» на дострокові вибори до ВРУ. Він запропонував експрезиденту Грузії Міхеїлу Саакашвілі стати головою партії.

Міхеїл Саакашвілі відмовився від пропозиції міського голови Києва Віталія Кличка стати головою партії «Удар».

Мер Києва та лідер партії «Удар» прокоментував інформацію про відмову Міхеїла Саакашвілі стати головою його партії, зазначивши, що політичних планів не міняє.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

Loading...