Новини » Регіони

Депутат Івано-Франківської міськради без конкурсу отримає у власність 500 кв м нерухомості

Сьогодні, 7 червня, на сесії Івано-Франківської міської ради розглянули питання про внесення на розгляд проекту рішення «Про включення нежитлових приміщень площею 459,1 кв.м в будинку на вул. Чорновола, 23 у перелік об’єктів, які підлягають приватизації».

Про це пише «Репортер».

 «Цей великий об’єкт на 500 квадратних метрів хочуть просто віддати, – говорить голова ГО «Мами Прикарпаття» Мар’яна Вершиніна. – Ми неодноразово зверталися щодо вільних комунальних приміщень для забезпечення нашої діяльності і ми отримували відповіді, що вільних приміщень немає. Коли б не звернулися, у вас немає ні грошей, ні приміщень. Тим не менше, ви знаходите можливість передавати майно». Якщо місто таки хоче продати приміщення, Вершиніна просить робити це через Prozorro.

«Не хочу обговорювати питання оренди, – говорить Наталя Сербин. – Прошу зняти це питання, бо є моральна сторона. Якщо пан Онуфріїв хоче розвивати українське книговидання, то нехай орендує на таких вигідних умовах. А громаді таке приміщення в центрі ще знадобиться. Подібні ситуації у Франківську з комунальним майном неодноразові».

Натомість, голова бюджетної комісії міськради Роман Онуфріїв посилається на закон. Каже, «Місто НВ», яким він керує,  також має повне право на оренду цього приміщення.

«Вчора була спроба пікетувати наше видавництво. Ми з колегою Петром Гавришем одразу вийшли до людей і вони пішли. Ми зняли питання. Я на всі питання відповів. Прошу не політизувати, – каже Роман Онуфріїв. – Мені не соромно, що я є керівником Міста НВ. Прошу підтримати це питання».

Гавриш додає, що це все прояви екстремізму і просить їх не підтримувати: «Наша найвища цінність – законність та справедливість».

Директор департаменту комунальних ресурсів Ігор Гриненько каже, що це приміщення є цілісним комплексом, тому його не передавали в оренду кільком громадським організаціям. Тому воно два роки стояли порожнім і саме тому його передали в оренду «Місту НВ».

За його словами, орендар може викупити приміщення, якщо він вніс покращень не менше, ніж на 25% вартості. Втім, скільки в сумі покращень внесло «Місто НВ», повідомити не готовий.Loading...