Новини » Спорт 6 червня, 2019, 1:40
Збірна Португалії стала першим фіналістом футбольної Ліги націй УЄФА
«Хет-трик» Кріштіану Роналду вивів збірну Португалії у фінал Ліги націй УЄФА / ffu.ua

У півфіналі Ліги націй УЄФА чинний чемпіон Європи збірна Португалії, суперник України у відборі на Євро-2020, переграла збірну Швейцарії, вийшовши до першого в історії фіналу турніру.

У першому півфінальному поєдинку «Фіналу чотирьох» Ліги націй в Порту підопічні Фернанду Сантуша зустрілися з командою Швейцарії. Португальці відкрили рахунок на 25-й хвилині матчу завдяки індивідуальним зусиллям свого капітана – Кріштіану Роналду. Нападник заробив штрафний і виконав свій фірмовий удар. Воротар був безсилий – 1:0, пише офіційний сайт ФФУ.

У другому таймі швейцарці кинулися відігруватися й були винагороджені. На 57-й хвилині арбітр матчу Фелікс Брих після довгих вагань і використання системи VAR призначив 11-метровий. Удар Рікардо Родрігеса був влучним – 1:1.

А далі свій футбольний геній знову продемонстрував Роналду. За три хвилини наприкінці поєдинку він встиг двічі засмутити голкіпера Швейцарії й оформити хет-трик, який забезпечив його команді перемогу. 3:1 – Португалія вийшла до фіналу Ліги націй УЄФА.

Суперником португальців у фінальному поєдинку Ліги націй УЄФА стане переможець другого півфінального матчу Нідерланди – Англія, який відбудеться сьогодні, 6 червня, в Гімарайнші.