Новини » Політика 6 червня, 2019, 18:28
Заступник голови АП звинуватив парламент у «спротиві не Президентові, а українському народу»
ZIK
ZIK

Те, що парламент навіть не вніс до порядку денного законопроєкт Зеленського про незаконне збагачення, є політично безвідповідальним кроком. Це помста не лише Президенту, це помста українцям, які вимагають справедливості та покарання для корупціонерів.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив заступник голови АП Руслан Рябошапка.

«Вчора ми говорили про законодавчу ініціативу Президента. Сьогодні ми говоримо про те, що відбулося у парламенті – він відкинув законодавчу ініціативу Президента Володимира Зеленського, яка передбачала можливість покарати тих, хто незаконно наживався і здобував незаконні активи протягом останнього часу. Але сьогодні парламент не проголосував навіть за включення цього законопроєкту до порядку денного», – заявив Рябошапка.

Він зазначив: законопроєкт напрацьовувався тривалий період часу з найкращими українськими та іноземними експертам, зокрема із фахівцям Світового банку та МВФ.

«Ба більше, ця редакція була схвалена Світовим банком та Міжнародним валютним фондом. А це означає, що те, що зробив сьогодні парламент, є політично безвідповідальним кроком. Це помста не лише Президенту Зеленському, а, в першу чергу, це помста українцям, які вимагають справедливості та покарання для корупціонерів. Це зневажливий крок до тих міжнародних інституцій, які допомагають Україні у боротьбі з корупцією», – зауважив пан Рябошапка.

На його думку, нинішній парламент не здатний розглянути цю законодавчу ініціативу Президента.

«Найімовірніше, цей законопроєкт буде внесений до парламенту наступного скликання», – підсумував заступник голови Адміністрації Президента.

Нагадаємо, народні депутати відмовилися включати до порядку денного президентський законопроєкт про покарання за незаконне збагачення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 10:45 :43