Новини » Суспільство 6 червня, 2019, 9:53
За помилкове завдання у ЗНО з історії абітурієнтам зарахують по 1 балу
Джерело: testportal.gov.ua
Джерело: testportal.gov.ua

Завдання №42 тесту ЗНО з історії України, який абітурієнти проходили 4 червня, не має правильної відповіді, тому УЦОЯО прийняло рішення зарахувати всім учасникам ЗНО з історії України по 1 балу за це завдання.

Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

«Сьогодні, 5 червня, було проведено позачергове засідання предметної фахової комісії з історії України, яка встановила, що завдання №42 сертифікаційної роботи основної сесії ЗНО з історії України не має правильної відповіді... Зваживши на рішення предметної фахової комісії, в Українському центрі було прийнято рішення зарахувати всім учасникам основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2019 року по одному балу за завдання №42 відповідної сертифікаційної роботи», – йдеться у повідомленні.

В УЦОЯО зауважили, що завданням №42 було передбачено визначення фото із зображенням Георгіївської церкви Видубицького монастиря. У варіантах відповідей наведені фото, що містили зображення Свято-Покровської церкви (с. Сутківці, Хмельницька обл.), П’ятницької церкви (м. Чернігів), Катерининської церкви (м. Чернігів) і Церкви Святого Пантелеймона (с. Шевченкове, Івано-Франківська обл.). Через технічний недогляд під час підготовки до друку сертифікаційної роботи замість фото Георгіївської церкви Видубицького монастиря помилково наведено фото собору Святої Великомучениці Катерини (Катерининська церква) в м. Чернігові.

Також на сторінці УЦОЯО в Facebook розміщено оголошення, що фахівці Центру готують коментар до 58 завдання тесту з історії України.

Нагадаємо, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти оприлюднили правильні відповіді до тесту ЗНО з історії України, який відбувся 4 червня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 05:43 :54