Новини » Світ

За хакерською атакою на Австралійський національний університет стоїть Китай, – розвідка

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Співробітники розвідки вважають, що Китай може стояти за масовою хакерською атакою на особисті дані тисячі студентів та співробітників Австралійського національного університету.

Видання Sydney Morning Herald повідомило про те, що співробітники розвідки вважають Китай відповідальний за викрадення особистих даних студентів та персоналу, – інформує видання Guardian.

Австралійський національний університет виявив несанкціонований доступ до значних обсягів даних, включаючи банківські номери, податкові реквізити, академічні записи та паспортні дані студентів та співробітників, які датуються майже двома десятиліттями, у вівторок.

Університет, що розташований у Канберрі, Австралія, має випускників у державній службі, в тому числі й австралійських спецслужбах. Цитуючи старших розвідників у четвер, видання Sydney Morning Herald висловило побоювання стосовно того, що дані будуть використані для набору студентів або випускників вишу як інформаторів.

Університет також є оселею для впливової Школи стратегічних та оборонних досліджень та Школи державної політики Кроуфорда, які підтримують тісні зв’язки з урядовими відомствами.

Ця атака прослідувала за подібними спробами дістатися до даних університету у липні минулого року. Попередні атаки також приписуються китайським хакерам.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Loading...