Якщо Зеленський не дезавуює заяви Кучми, значить він став на шлях зради

Озвучені Кучмою пункти «дорожньої карти Зеленського» на Мінських переговорах є нічим іншим, як початком капітуляції України за російським сценарієм. Недарма ці ініціативи з таким ентузіазмом сприйняли терористи з ОРДЛО.

Що означає заклик «заборонити стріляти у відповідь»?! Головнокомандувач Зеленський і його представник Кучма пропонують українським воїнам на передовій стати беззахисними мішенями? Який наступний крок? Вийти з окопів і скласти зброю перед окупантами?

Що означає пропозиція «зняти блокаду» з окупованих територій?! Адже рішення РНБО про припинення торгівлі з окупованими територіями було відповіддю на захоплення українських підприємств і запровадження в ОРДЛО рубльової зони. Ворог повернув наші підприємства і обіг гривні? Припинив чинити злочини на окупованих територіях?

Перемога над агресором і мир – це те, чого прагнуть усі українці. Але не треба плутати мир і капітуляцію на умовах ворога.

Безпека і суверенітет України не може бути предметом торгівлі. Якщо президент Зеленський публічно не дезавуює заяви Кучми, це означає, що він став на шлях зради національних інтересів.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...