Новини » Регіони

В Івано-Франківську нагородили переможців журналістської премії

Сьогодні, 6 червня, в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулося нагородження переможців обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

У номінації «За найкращий твір на телебаченні» нагороджена творча група обласного телебачення «Галичина» у складі спеціального кореспондента ОТБ «Галичина» Оксани Гуменяк та телеоператора Любомира Ботюка за телевізійну програму «На межі».

У номінації «За найкращий твір у сфері радіомовлення» отримала премію редактор творчої групи радіопрограм Івано-Франківської регіональної дирекції «Карпати» Світлана Усатюк за радіопрограму «Про все і не тільки. Люди».

У номінації «За найкращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях» перемогла редактор відділу політики редакції газети «Галичина» Оксана Процюк. Її стаття «Подих фрази. Андрій Содомора: Сучасній українській мові бракує живого пульсу» друкувалася в газеті «Галичина» та інтернет-виданні «Галичина.if.ua».

Переможці конкурсу визначаються комісією з обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики шляхом проведення таємного голосування.Loading...