Новини » Світ 6 червня, 2019, 4:56
У США 43-річного лікаря інтенсивної терапії звинуватили у вбивстві 25 пацієнтів

Лікар відділення інтенсивної терапії був заарештований і звинувачений у вбивстві понад 25 пацієнтів, яким він вводив надмірні дози знеболювального препарату.

Про це повідомляє Associated press.

Розслідування показало, що 43-річний Вільям Хьюзел протягом п’яти років роботи в лікарні вводив десяткам пацієнтів великі дози ліків.

Хьюзел був звинувачений в тому, що він замовляв потенційно смертельні дози потужного болезаспокійливого фентанілу пацієнтам.

Він був звільнений з системи охорони здоров’я Маунт-Кармель Колумбського району в грудні і позбавлений медичної ліцензії після того, як йому були висунуті перші звинувачення.

Сам він не визнав себе винним за 25 пунктами звинувачення у вбивстві, і суддя призначив йому заставу в 1 мільйон доларів.

Адвокат Хьюзеля сказав, що він намагався забезпечити «комфортну допомогу» для померлих пацієнтів і, що його клієнт не мав наміру нікого вбивати.

«Жодного разу доктор Хьюзел ніколи не мав наміру виконати евтаназію для когось – евтаназія означає прискорення смерті», сказав адвокат Річард Блейк.

У системі охорони здоров’я виявлено, що Хьюзел замовив потенційно смертельні дози лікарських засобів для 29 пацієнтів протягом декількох років. А також повідомили, що ще шість пацієнтів отримали дози, які були надмірними, але, ймовірно, не викликали їхню смерть.

Проти лікаря та лікувального комплексу було подано понад два десятки судових позовів. Маунт-Кармель публічно приніс вибачення і врегулював деякі випадки, виплативши сотні тисяч доларів.

Прокурор округу Франклін Рон О’Браєн заявив, що не планує висувати звинувачення іншим співробітникам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 04:10 :42