live
Новини » Політика

У Раді привели українські військові стандарти до вимог НАТО

НАТО. Фото: EPA-EFE/TOMS KALNINS

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо військових стандартів (№8370).

За ухвалення відповідного рішення проголосували 229 народних депутатів, передає Mind.

Як зазначив народний депутат, член парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Андрій Тетерук, цим законопроектом пропонується доповнити закон Україні про оборону України новими термінами: «військова стандартизація», «військовий стандарт», «стандарт НАТО» та «стандарт у сфері оборони держави-члена НАТО, а також положеннями щодо надання Міністерству оборони повноважень із забезпечення нормативно-правового регулювання у сфері військової стандартизації та визначення «військова стандартизація».

Крім того, ухвалений закон вносить зміни до закону України про стандартизацію стосовно непоширення сфери його дії на військові стандарти.

Тобто Міністерство оборони застосовуватиме національні стандарти безпосередньо шляхом посилання на них в і інших документах, а також на добровільній основі, крім випадків, якщо обов’язковість їх застосування обґрунтована нормативно-правовими актами.Loading...
Loading...
Loading...