Новини » Регіони

У Луцьку відбудеться чемпіонат України з мото-дрег-рейсингу

На військовому аеродромі у Луцьку 22 червня відбудеться чемпіонат України з мото-дрег-рейсингу та професійна Українська дрег-рейсинг серія PRO UDRS, BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

Минулоріч у  місті вперше відбулися змагання професійної Української дрег-рейсинг серії PROUDRS, а також чемпіонат України із мото-дрегрейсингу. Захід був організований Вінницькою федерацією дрегрейсингу та дріфту за підтримки Луцької міської ради та командування Повітряних сил України.

Заступник міського голови Костянтин Петрочук зауважив, що минулоріч змагання з дрег-рейсингу відбулися на належному рівні. Все було гарно організовано. Вони викликали значний резонанс у Луцьку, було багато схвальних відгуків.

Президент Вінницької обласної федерації дрегрейсингу та дріфту Андрій Гальчинський зауважив, що цьогоріч, як і у 2018 році, вони проводитимуться на території військового аеродрому. За його словами, 21 червня планують провести змагання для аматорів, де кожен охочий зможе приїхати на своєму автомобілі і взяти участь у заїздах. Андрій Гальчинський зауважив, що усі учасники будуть поділені на різні класи залежно від потужності автомобілів.

22 червня ж, за його словами, – основний день змагань, коли відбудуться чемпіонат України з мото дрег-рейсингу та професійна Українська дрег-рейсинг серія PRO UDRS, BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE.Loading...