Новини » Світ 6 червня, 2019, 6:33
Студенти з Росії, Ірану та Китаю крадуть технологічні секрети в США

Росія, Китай і Іран використовують своїх студентів в США для збору конфіденційної інформації в області високих і військових технологій.

Про це в середу попередив високопоставлений чиновник Імміграційної і митної поліції США (ICE), передає УНН із посиланням на Радіо Свобода.

За словами виконуючого обов’язки директора відділу розслідувань національної безпеки ICE Луї Роді, США стикаються з цілком реальною загрозою підриву своєї національної безпеки в результаті дій деяких студентів і аспірантів з недоброзичливо налаштованих до Сполучених Штатів держав. Роді виступав в середу на слуханнях у Фінансовому комітеті Сенату, його свідчення стосувалися іноземних студентів і аспірантів в навчальних та дослідницьких установах США, які отримують значні державні дотації.

Згідно з офіційною статистикою, на кінець травня 2019 року в США проходять навчання 6196 студентів з Росії, з них 2008 – в областях науки, технології, інженерних наук та математики. Роді навів приклади крадіжки американських ноу-хау китайськими студентами в США, чиє число багаторазово перевершує число російських і іранських студентів.

За словами представника Імміграційної поліції, Росія, Іран і Китай проявляють найбільшу активність, намагаючись незаконно отримати в своє розпорядження обмежені або заборонені до експорту технології і товари військового та подвійного призначення. Вони використовують безліч схем для обходу правил і процедур експорту з США.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 13:06 :42