Сенатор США поділився враженнями після зустрічі із Зеленським

Президент України Володимир Зеленський та сенатор від Республіканської партії США Роберт Портман. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Сенатор Роберт Портман від Республіканської партії повідомив, що обговорив на зустрічі з Володимиром Зеленським потребу української армії в нових системах озброєнь та ідеї боротьби з російською пропагандою на Донбасі.

Про це Портман розповів під час виступу у Сенаті 5 червня, повідомляє Європейська правда.

Портман позитивно відгукнувся про майже годинну розмову із Зеленським, заявивши, що він «вражений зустріччю». «Він розумний, проникливий і рішучий», – охарактеризував республіканець українського президента.

За словами Портмана, вони також обговорили поширення російської пропаганди вздовж східного кордону України та проблему заглушення українських телевізійних сигналів на окупованих територіях.

«Ми обговорили деякі ідеї, які допоможуть протистояти цій пропаганді, глушінню і дезінформації, і я вже зв’язувався з Державним департаментом з приводу цих ідей», – повідомив сенатор.

Крім того, Портман і Зеленський обговорили, як збільшити тиск на Москву, щоб вона звільнила захоплених 24 українських моряків. Портман пообіцяв працювати у Сенаті США задля звільнення українців.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...