Новини » Львів

Садовий про борг за автобуси ЛАЗу: Чуркін має захист від української держави

Плату за придбані до Євро-2012 автобуси ЛАЗу на користь російського олігарха Ігоря Чуркіна з рахунків ЛКП «АТП-1» примусово стягнула виконавча служба, – заявив сьогодні під час години запитань до мера Андрій Садовий. Водночас, він не відповів, хто погашатиме 10 млн грн зарплатного боргу перед працівниками автобусного заводу.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, питання щодо виплати коштів Ігорю Чуркіну Андрію Садовому поставив один з ініціаторів його відставки – голова фракції ВО Свобода Маркіян Лопачак. Він також висловив сподівання, що відповідна ухвала за кілька тижнів, після проходження усіх візувань, потрапить до порядку денного сесії.

Садовий відповів ¬- виконавча служба примусово стягнули з «АТП-1» 24 млн грн.

«Працівники міської ради і працівники АТП робили все, щоб ці кошти не були сплачені з міського бюджету, але якщо товар був отриманий, то той, хто цей товар випустив, має захист від української держави, і в результаті судових перипетій було рішення виконавчої служби списати примусово з рахунків АТП ці кошти», – сказав Садовий.

Водночас Маркіян Лопачак заявив, що представник «АТП-1» у суді не заперечував на зміну боржника, і це уможливило перерахування коштів фірмі-прокладці, тобто фактично в руки Ігорю Чуркіну, а борг у 10 млн грн перед працівниками заводу залишився не погашеним.

«Заборгованість перед працівниками ЛАЗу – 10 млн грн. Єдиний актив, який мав колектив – це право вимоги за ці автобуси. Цей актив вивели на фірму-прокладку. Хто заплатить людям 10 млн і хто сяде за цей злочин?», – заявив Лопачак.

Втім, у своїй промові Андрій Садовий теми боргів перед працівниками заводу не торкнувся.

Loading...