Новини » Політика 6 червня, 2019, 13:12
Росія хоче оживити «мертвий» Мінськ, — нардеп Сироїд
ZIK
ZIK

Поновлення Мінського процесу є сумнівною ідеєю, адже положення угод не відображають інтересів України. Вони, радше, працюють на користь Росії.

Про це в кулуарах ВРУ, які транслював телеканал ZIK, заявила нардеп, заступниця голови парламенту Оксана Сироїд.

«Ми виходимо на новий виток російського тиску. На жаль, це неминуче. Росія буде тиснути на Україну завжди», — вважає нардеп.

Заступниця голови парламенту переконана, що «Мінськ» шкідливий для інтересів України.

«У зв’язку із зміною влади, Росія хоче оживити «мертвий і затхлий» Мінськ. Чим це небезпечно для України? Мінські домовленості — це амністія для всіх найманців. Вибори, фактично, в умовах російської окупації — легалізація колаборантів», — обурюється нардеп.

Ці найманці отримають особливий статус, наголошує  заступниця голови парламенту.

«Вони зможуть призначати свою поліцію, прокурорів, суддів, матимуть право вето на зовнішню політику України та ще й захищене фінансування з нашого бюджету. Що це означає для держави? Дезінтергацію. Про це говорить, зокрема, американська розвідка», — звертає увагу Сироїд.

У випадку реалізації Мінських домовленостей, Росія отримає абсолютний контроль, каже заступниця голови парламенту.

«Росія зможе контролювати внутрішню і зовнішню політикою України — це юридична капітуляція, та навіть суїцид. Тому виконання цих угод для нас — неприйнятне!», — наголошує експерт.

Замість Мінська краще ухвалити закон про тимчасово окуповані території, який чітко визначає політику України, зазначає нардеп.

«Ми категорично виступаємо проти надання особливого статусу, внесення змін до Конституції. У 2017 році ми підтримали торгівельну блокаду. Тоді Україна, фактично, годувала тих, хто нас вбиває. «Укрзалізниця» фінансувала перевезення російських танків і військових, які стріляли в наших солдатів», — нагадує заступниця голови парламенту.

Треба не дати новій владі повернутися на хибний шлях, який здійснював Петро Порошенко, переконана депутат.

«Тому що саме Порошенко призвів до Дебальцевського та Іловайського котлів. Йому це було потрібно для того, щоб підписати Мінськ. Він пропхав закон про особливий статус, який ухвалили, але не вступив у дію. Порошенко пхав зміни до Конституції, підтримував зрадницьку політику Мінська і не дав ухвалити закон про тимчасово окуповані території», — критикує Сироїд.

Нагадаємо, раніше заступниця голови парламенту Оксана Сироїд пояснила, чому нині ухвалений закон про ТСК — неідеальний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 12:05 :16