Рада відмовилась звільняти Полторака, Геращенко дорікнула Зеленському

Степан Полторак. Фото УНІАН

Народні депутати відхилили президентський проєкт постанови про звільнення міністра оборони України Степана Полторака.

Трансляцію пленарного засідання веде телеканал ZIK.

Парламентарі під час пленарного засідання розглянули проєкт Постанови про звільнення Полторака С.Т. з посади міністра оборони України № 10344, поданий Президентом України Володимиром Зеленським.

Представники фракцій «Народного фронту» та БПП заявили, що не підтримуватимуть таку ініціативу, допоки Президент не внесе кандидатуру на пост міністра оборони України. А перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко розкритикувала Президента Зеленського за те, що той під час інавгураційної промови не знайшов слів, щоб подякувати міністру оборони, який під час російської агресії був батьком для бійців. 

Під час голосування проєкт постанови № 10344 підтримали лише 67 нардепів.

Голова ВРУ оголосив про те, що постанова відхилена.

Як повідомляли, Президент України Володимир Зеленський 30 травня вніс до Верховної Ради України подання про звільнення з посад міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та з посади міністра оборони України Степана Полторака, а також голови Служби безпеки України Василя Грицака.

Голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак вимагав від Президента невідкладно внести до парламенту кандидатури очільників Міноборони, МЗС та голови СБУ.

Під час пленарного засідання ВРУ 6 червня народні депутати провалили відставку та звільнення міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

Loading...