Новини » Регіони 6 червня, 2019, 15:38
Поблизу Луцька ліквідували підпільний цех алкофальсифікату
Поблизу Луцька ліквідували підпільний цех алкофальсифікату
Поблизу Луцька ліквідували підпільний цех алкофальсифікату

Працівники податкової міліції та прокуратури на Волині ліквідували підпільний цех з незаконного виробництва алкоголю.

Про це IA ZIK поінформували в ГУ ДФС у Волинській області.

Фіскали встановили, що житель Луцького району організував виробництво та збут фальсифікованого алкоголю. Підпільний цех останній обладнав в гаражному приміщенні власного обійстя, при цьому виготовлення фальсифікату здійснювалося у вкрай неприйнятних антисанітарних умовах.

Виготовлена таким чином горілчана та коньячна продукція розливалася у підготовлені пластикові пакети «bag-in-box» і призначалася для реалізації в торгових точках Луцька та Луцького району.

Поряд з цим, підприємливий бізнесмен здійснював незаконну реалізацію тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

За результатами проведених обшуків правоохоронці виявили та вилучили з незаконного обігу 13 000 пачок тютюнових виробів, 1 200 літрів рідини з характерним запахом спирту, 1 000 літрів готових до реалізації лікеро-горілчаних виробів, а також обладнання, що використовувалося для виробництва фальсифікату.

Крім того, вилучено 3 транспортні засоби, якими здійснювалося транспортування підакцизних товарів з метою їх незаконної реалізації.

Орієнтовна вартість вилученого підакцизу становить близько 1,5 мільйона гривень.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 22:22 :00