live
Новини » Регіони 96

На Тернопільщині поліцейських перевірятимуть на ознаки похмілля і тривожності

У Нацполіції Тернопільщини відбулась позапланова нарада щодо дотримання дисципліни та законності серед правоохоронців.

Як повідомили IA ZIK у відділі комунікації відомства, під час наради ухвалили низку рішень. Зокрема, не допускати до служби правоохоронців з похмільним синдромом або тих, які відчувають погіршення здоров’я, мають ознаки тривожності, дратівливості, фізичного та психологічного виснаження.

У відомстві запевнили, що про несприятливий стан працівників терміново доповідатимуть керівництву. Також обіцяють контролювати поведінку особового складу поза службою, а кожне звернення громадян щодо негідної поведінки поліцейських у побуті розглядати як надзвичайну подію.

«Ми маємо взяти під контроль поведінку наших співробітників не тільки під час несення служби, а й поза службою. Реакція на будь-які негідні прояви та порушення буде жорсткою», – завявив керівник обласного управління Нацполіції Тернопільщини Олександр Богомол.

Нагадаємо, 31 травня до лікарні у Переяслав-Хмельницькому доправили 5-річного хлопчика з тілесними ушкодженнями, а саме – закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, внутрішньо-мозковою гематомою, переломом скроневої кістки. Лікарі діагностували у дитини проникаючі вогнепальні поранення голови.

За підозрою у пораненні хлопчика затримали двох поліцейських, які, перебуваючи напідпитку, вистрелили у малюка.

У понеділок, 3 червня, дитина померла в лікарні.

Після цього голова Національної поліції України Сергій Князєв видав розпорядження здійснити позапланові наради щодо дисципліни у всіх структурних і територіальних підрозділах служби.

Loading...
Loading...
Loading...