На Рівненщині рятувальники ліквідовували наслідки вчорашньої негоди

УДСНС у Рівненській області

Учорашня негода, яка почалася о 19 годині та тривала протягом ночі, не наробила такої шкоди, як у сусідніх областях. Місцеві рятувальники завдяки вчасному прогнозу синоптиків були до неї готовими.

Про це власкору IA ZIK повідомив керівник прес-служби головного управління ДСНС України у Рівненській області Дмитро Мельник.

За його словами, допомога з боку рятувальників у ліквідації наслідків негоди надавалася оперативно.

О 19:20 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в місті Рівне на вулиці Дворецькій на проїжджу частину дороги впало дерево. За допомогою бензопили рятувальники оперативно провели розрізання стовбура і гілок та звільнили проїжджу частину.

Того ж дня об 21:10 надійшло повідомлення про підтоплення домогосподарства, в якому проживає самотня жінка з трьома малолітніми дітьми. Прибувши на місце виклику, за допомогою мотопомпи рятувальники оперативно відкачали значну кількість води. До надання допомоги було залучено дві одиниці спецтехніки ДСНС та шість вогнеборців.

УДСНС у Рівненській області
УДСНС у Рівненській області

Рятувальники відкачували воду і у домогосподарствах Рівненського району.

У місті Острог та Млинівському районі також надавалася допомога з розчищення проїжджої частини доріг від повалених дерев.

УДСНС у Рівненській області
УДСНС у Рівненській області


Loading...